Szukaj w serwisie: actclean


KRAJOWE PUNKTY KONTAKTOWE W EUROPIE CENTRALNEJ


NIEMCY

Regine

Dipl.-Ing. Regine Maass
Federal Environment Agency
Wörlitzer Platz 1
06844 Dessau, Germany
Tel: 0049 340 / 2103-3637, Fax: 0049 340 2104-3637
e-mail: Regine.Maass@uba.de


WŁOCHY
Ms. Caterina Rinaldi
ENEA - Italian national Agency for New Technologies, Energy and Environment
Via Martiri di Monte Sole, 4
40129 Bologna, Italy
Tel. +39 051 6098388 - Fax +39 051 6098280
e-mail: caterina.rinaldi@enea.it  

AUSTRIA

Mag. Christoph Holzner
Geschäftsführer/Managing Director
CPC Austria
Informationszentrum f. umweltgerechte Produktion GmbH
Kärntner Strasse 311
A - 8054 Graz, Austria
Tel: +43 (0) 664 969086-1, Fax: +43 (0) 664 969086-1
e-mail: christoph.holzner@cpc.at  , http://www.cpc.at  
Firmenbuchnummer: FN 145907w Gerichtsstand: Graz

SŁOWACJA

Mrs. Veronika Saul
PROVENTUS n.o.
Semianova 2, 831 03 Bratislava
Slovak Republic
Phone: +421 2 444 543 28, Fax: +421 2 442 590 15
e-mail: v.saul@proventus-sk.sk  , www.proventus-sk.sk  , www.act-clean.sk

REPUBLIKA CZESKA
Vyrezy
Ms. Vlasta Švejnohová
ENVIROS, s. r.o.
Na Rovnosti 1
130 00 Praha 3
Czech Republic
tel.: +420 284 007 498
fax.: +420 284 861 245
e-mail: office@enviros.cz

WĘGRY

Mr. Gyula Zilahy
Corvinus University of Budapest, Hungarian Cleaner Production Centre
8 Fővám tér, 1093 Budapest, Hungary
tel: +36 1 4825251, fax: +36 1 4825055
e-mail: gyula.zilahy@uni-corvinus.hu

SŁOWENIA
Mr. Gyergyek Andrej
Jozef Stefan Institute
Jamova 39
Ljubljana, Slovenija
Tel: 00386 1 477 3303, Fax: 00386 1 251 9385
e-mail: andrej.gyergyek@ijs.si  

POZOSTALI PARTNERZY

NIEMCY

Ms. Yvonne Lindenlaub
Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety
Alexanderstr. 3, 10178 Berlin
Tel.: +49 30 18 305 4213, Fax: +49 30 18 305 3331
E-Mail: yvonne.lindenlaub@bmu.bund.de, Internet: www.bmu.de  

ZEWNĘTRZNE BIURO KOORDYNACYJNE PROJEKTU

Mr. Carsten Beyer
s.Pro - sustainable-projects GmbH
Tel: +49 30 32667461
e-mail: cb@sustainable-projects.eu